black-banner.jpg

Ako začať?

Práve si spravil najlepšie rozhodnutie, pre seba, pre svoje zdravie a pre svoj životný štýl. Pridaj sa k Black CrossGym.

Si pripravený začať?

Práve si spravil najlepšie rozhodnutie, pre seba, pre svoje zdravie a pre svoj životný štýl. Pridaj sa k Black CrossGym.

 

1. Príď si to vyskúšať
Nevieš, čo ten CrossFit vlastne je ? Je lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť. Nemusíš sa báť, že to bude extrémne fyzicky náročné. Tréning je prispôsobený tak, aby ho zvládol každý, sme tu pre teba, aby sme ti pomohli.

2. Nauč sa základy s programom „Start Course“
„Start Course“ je určený pre nováčikov. Behom mesiaca je možnosť nazrieť do "zákulisia The Sport of Fitness". Budeš mať možnosť naučiť sa základné pojmy, techniky, cviky z gymnastiky, vzpierania, prácu s kettlebell a mnoho iného. Zmeníš svoj životný štýl, spoznáš nových ľudí. Start Course je v určených časoch podľa aktuálneho rozvrhu. Maximálny počet účastníkov jedného kurzu je 8. Počas tohto kurzu by sme sa radi dozvedeli o Tebe viac. Radi by sme poznali Tvoje ciele, obavy, ale aj aktuálny zdravotný stav, poprípade súťaže alebo dôležité momenty, ktoré Ťa čakajú.
Ak máš záujem o Start Course, zaregistruj sa TU, na tel čísle 0905645330, alebo priamo v gyme osobne.

3. Buď jedným z nás
Pridaj sa k členom Black CrossGym, buď jedným z nás. U nás dostaneš viac než len miesto na odcvičenie denného WOD-u (Workout of the Day). V komunite skvelých ľudí sa postaráme o rôznorodý intenzívny tréning, ktorý ti prinesie výsledky, o akých by si len sníval.
Hodina denne, aspoň trikrát do týždňa a budeš v najlepšej forme svojho života.