Üdvözöljük a Battle of Comorra 2018 oldalán!

top4.jpg

 

Event info

 

A BoC 2018 fő versenye 2018. szeptember 8-án kerül megrendezésre Komáromban, ahol 140 atlétát fogadunk majd.

Idén a következő kategóriákban mérheti össze erejét a többi versenyzővel

ELITE MEN
ELITE WOMEN
SPORT MEN
SPORT WOMEN
TEAM M/W SPORT
TEAM M/W ELITE

A MAN-WOMAN csapatok iránti növekvő érdeklődés miatt úgy döntöttünk, hogy ebben az évben a BOC 2018 versenyen két csapatkategóriában lehet versenyezni: az ELITE Team MAN-WOMAN (10 pár) és a SPORT Team MAN-WOMAN (10 pár).


Regisztrálni 2018. május 1-jétől 2018. június 30-ig lehetséges. A korai regisztrációt nem tudjuk elfogadni.

A regisztrációs illeték 10 Euro.

 A regisztrációs illetéket kérjük a következő számlaszámra utalni: SK3511000000002925914276.
Megjegyzésben tüntesse fel vezetéknevét és keresztnevét, hogy a fizetést azonosítani tudjuk.

 

 

Registration

 

Itt tud regisztrálni: >>> REGISZTRÁCIÓ <<<

 

 

Qualification Workouts

Az online-kvalifikáció kezdete: 2018. június 1.

Az online-kvalifikáció vége: 2018. június 30. 22:00.

A versenyzők sorrendje online táblázatban lesz vezetve, a feldolgozás alapján.


A fináléba kerül:
30 versenyző az ELITE MEN kategóriában
30 versenyző az ELITE WOMEN kategóriában
20 versenyző a SPORT MEN kategóriában
20 versenyző a SPORT WOMEN kategóriában
10 team a TEAM M+W ELITE kategóriában
10 team a TEAM M+W SPORT kategóriában


A fináléban való részvétel díja 25 Euro, Team (csapat) esetén 50 Euro.

 

 

BoC 2018 Qual Wod1 NOTES BoC 2018 Qual Wod1 Movements Standards
BoC 2018 Qual Wod1

BoC 2018 Qual Wod1 Team

 

 

BoC 2018 Qual Wod2 NOTES BoC 2018 Qual Wod2 Movements Standards
BoC 2018 Qual Wod2

BoC 2018 Qual Wod2 Team

 

 

Qualification Leaderboard

(We will share the qualifying video results continuously)

 

 ELITE MEN Name QUAL. WOD 1 QUAL. WOD 2
1 Pavel Frajdt 204 6:48
2 Baksza Ádám 210 7:51
3 Igor Gogora 195 7:26
3 Robert Hritz 203 7:47
5  Jakub Kobliček 195 7:35
5 Kuti Ádám 205 8:30
5 Pradalits Roland 204 8:17
8 Adrian Šmelko 201 8:01
9  Peter Šišjak 187 8:40
10 Róbert Kišiday 182 8:54
10  Adam Antal 192 9:57
12  Dominik Prno 178 9:32
13  Amma Balazs 180 10:00
14 Matej Balun 160 9:46
14 Eduard Weiss 182 12:24
16  Marco Knittl 163 10:12
17 Peter Kmec 157 13:03
18 Jakub Stefek 146 13:19
  Erik Toth    
  Martin Kružlič    

 

 

ELITE WOMEN Name QUAL. WOD 1 QUAL. WOD 2
1 Veronika Vršková 176 11:49
1 Blanka Plačková  194 12:36
3 Karina Galkova  158 13:04
  Cservenyák Anikó     
   Monika Tatickova    
   Karin Frey    
   Lulu Kršková    
   Diana Molnárová    
       
       

 

 

SPORT MEN Name QUAL. WOD 1 QUAL. WOD 2
1 Filip Kusnir 194 4:13
1 Jozef Gonda 200 4:34
3 Gombos Márió 195 4:24
4 Martin Kožár 187 4:41
5 Lukas Ferenc 174 4:18
6 Ján Ľupták 197 5:47
7 Adrián Šipoš 168 4:44
7 Antal Balázs 177 5:43
7 Michal Hluzák 170 4:50
7 Martin Argaláš 206 7:24
11 Kovács Krisztián 181 5:46
12 Martin Zicho 175 5:45
13 Dušan Chromý 165 5:24
14 Lukáš Lednický 159 4:53
15 Koczkás Dávid 160 6:43
15 Martin Kohút 145 6:07
17 Lukáš Čaniga 132 6:36
18 Peter Vacula 130 6:46
19 Patrik Kurimský 138 10:40
  Pavol Gabľas    
  Martin Adamkovic    

 

 

SPORT WOMEN Name QUAL. WOD 1 QUAL. WOD 2
1 Zuzana Rovniankova 172 4:40
1 Bibiána Večeřová 166 4:39
3  Lucia Lengyelová 187 5:08
4 Petra Ištvániková 160 5:48
5 Romana Mlčochová 145 4:47
6 Jully Dančeková 159 6:11
6 Lakatos Nikoletta 148 5:54
6 Sztupák Regina 138 5:29
9 Zsuzsa Gábor 139 5:52
9 Szerencse Mónika 148 6:26
11 Lucia Školníková 119 5:49
13 Gréta Nagy  113 8:34
13 Alžbeta Beňadiková  117 12:13

 

 

TEAM M/W SPORT Name QUAL. WOD 1 QUAL. WOD 2
1 Fisch Veronika / Vida Szucs Jozsef 383 6:06
2 Zuzana Duffeková / Martin Katuninec 432 6:38
3 Peter Kollár / Zuzana Barková 377 6:13
4 Balázsi Lajos / Szabó Andrea 382 6:38
5 Peter Krška / Lenka Chudá 364 6:27
6 Hana Buckova / Sebastian Kuhn 374 6:56
7 Edita Szabadosová / Zoltán Göcze 370 6:49
8  Ľuboš Baka / Marianna Lajtošová 376 8:10
8 Lukáš Poláčik / Michaela Obstová 374 7:19
10  Szauter Zsolt / Rostás Rebeka 359 7:08
11 Martin Demko / Baška Latová 289 6:56
12 Adriana Halász Hájeková / Lukáš Nagy 340 7:09
13 Erik Suchár / Janka Škvareninová 314  8:41
14 Anna Bondarenko / Gabriel Szenci 216  9:25
       
       
       

 

 

TEAM M/W ELITE Name QUAL. WOD 1 QUAL. WOD 2
1 Katarína Liptáková / Michal Juračič 430 8:38
1 Matúš Ďudík / Lenka Adamíková 443 9:09
3 dr. Kovács Dániel Pál / Bogdán Mira 424 9:34
4 Tomán Kornél / Szlama Ágnes  401 11:06
5 Zoltan Palasti / Németh Gabriella  383 12:18
       
       
       
       
       

 

 

Sponsors & Partners

 

 
         
         
         

 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME